KONST / Litografier / Färglitografi 14545129
nr 1454 5129
Färglitografi
Mats Höjer. Signerad, numrerad 158/290. Färglitografi, bildmått: 47x37cm, yttermått inklusive ram: 67x52cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:56:39
100 kr
150 kr